Notesy z logo firmy i ich zastosowanie

Dlaczego notesy firmowe są tak świetnym produktem reklamowym? Odpowiedzi jest wiele – tak jak i możliwości ich zastosowania. Najczęściej zamawia się je do wykorzystania jako gadżet reklamowy dla klientów, dzięki któremu poczują większą więź z firmą której logo znajdzie się na tymże przedmiocie codziennego użytku. Dzięki danym kontaktowym, które jest w zwyczaju umieszczać na dole kartek, pierwszą osobą do której zadzwoni potrzebując produktu lub usługi z Twojej branży będziesz właśnie Ty!

Równie popularnym celem zakupu notesów reklamowych jest wykorzystanie ich jako własne artykuły biurowe z indywidualnym nadrukiem, które wprowadzą do Twojego biura jeszcze więcej profesjonalizmu, a odwiedzający je klienci poczują, że trafili we właściwe miejsce. Wbrew pozorom, ludzie zwracają uwagę na szczegóły nawet jeśli sami nie do końca zdają sobie z tego sprawę, a takimi zabiegami można skutecznie wpłynąć na ich podświadomość.

Dodatkowo, możesz wyposażyć w nie całe biuro zaprzyjaźnionej firmy. Łatwo można wyobrazić sobie sytuacje, w której nadruk na notesie poskutkuje pozyskaniem nowego klienta. Twój kontrahent prowadzi rozmowę zainteresowaną jego ofertą osobą:

– Napiszę Panu notatkę, bo to dość dużo informacji jak na jeden raz.
– Bardzo dziękuje, właśnie miałem mówić, że powoli zaczynam się gubić.

I tu wkracza kartka z Twojego notesu! Prowadzisz biuro rachunkowe? Może za miesiąc ten Pan będzie potrzebował księgowej, a dzięki logotypowi i danym kontaktowym Twój biznes znajdzie się w jego świadomości i już będzie wiedział gdzie ma się udać – bo do kogo, jeśli nie do Ciebie! Wszystko to działa na zasadzie prostych mechanizmów – nawet jeśli często brzmi banalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *